top of page

Letná Akadémia

ucitelia citaju.jpg

online

pre učiteľov

10 stretnutí | 22. jún - 24. august 2020

ucitelia citaju.jpg

10 online stretnutí

10 inšpiratívnych diskusií

Kvalitný prázdninový oddych

s veľkými dielami

Oddýchnite si v lete pri dobrej poviedke, kvalitnej hudbe, zaujímavom obraze alebo neobvyklom filme. Stretnite sa každý týždeň s Orwellom, Platónom či Van Goghom. Všetky diela v Akadémii sú starostlivo zvolené, nadčasové a kvalitné. Budú pre vás dostupné v našej modernej online knižnici.

Klaďte si spolu s nami tie správne otázky o vybraných dielach a životných témach, ktoré otvárajú. Zažite inšpiratívne diskusie s učiteľmi z celého Slovenska. Stretnutia sú moderované našimi akademikmi pomocou profesionálne vypracovaných metodík.

Oblasti rozvoja

v Letnej Akadémii

​Popri obohacujúcich dielach a podnetných diskusiách prináša Letná Akadémia vďaka konkrétnemu metodickému prístupu aj rozvoj v týchto oblastiach:

  • čitateľská gramotnosť a kritické myslenie

  • facilitácia diskusného seminára/webinára

  • charakterové vzdelávanie cez umenie a príbehy

  • v prípade záujmu - metodická práca s rôznymi druhmi obsahu (hudba, film, maľba, literatúra, filozofia)
     

Nakoľko sú tieto zručnosti prenosné, ponuka je určená pre učiteľov rozličných predmetov (teda nielen literatúry, filozofie či umenia).

V prípade záujmu môžu učitelia po absolvovaní Letnej Akadémie vstúpiť do spolupráce s našim stredoškolským programom (spolupráca podlieha splneniu ďalších podmienok). Informujte sa cez dobryden@akademiavelkychdiel.sk.

PRIHLASOVANIE NA LETNÚ AKADÉMIU 2O2O UKONČENÉ

dvaja.jpg
dvaja.jpg
bottom of page