top of page
DSC_7442 (1).jpg

13. - 15. apríl 2023

Ivanka pri Dunaji

s ubytovaním a plnou penziou
cena: 100 eur

bez ubytovania, s plnou penziou
cena: 70 eur

ukončenie prihlasovania: 5. apríl 2023

Cena zahŕňa: ​registračný poplatok, certifikát a potvrdenie o účasti, metodické a vzdelávacie materiály, výučbový program tréningu, mentoring, prenájom priestorov, náklady na stravu a ubytovanie. 

Program: Zažijete 7 interaktívnych seminárov rôznych žánrov o dielach zo syláb Akadémie a vyskúšate si prácu s metodikami. Spoznáte a osvojíte si metodické postupy, ktoré spájajú charakterové a klasické vzdelávanie vo forme príbehov, inšpirované a konzultované s odborníkmi a odbornými inštitúciami zo Slovenska, Anglicka a Spojených štátov. Spoznáte náš tím, ktorý vám detailne predstaví Akadémiu veľkých diel, jej náplň, organizáciu a metodické postupy formou prezentácií a osobných rozhovorov. Stretnete ďalších výnimočných učiteľov z celého Slovenska, ktorí prichádzajú s podobnou motiváciou. 

ZAČIATOK PROGRAMU: 13. apríl o 17:30 hod.
KONIEC PROGRAMU: 15. apríl o 14:00 hod.

Podmienky účasti: Pre získanie certifikátu je potrebná účasť na celom tréningu a individuálna domáca príprava na tréning v rozsahu cca 5 hodín.

Storno podmienky: Vrátenie poplatku za tréning je možné iba do termínu ukončenia prihlasovania, v opačnom prípade sa poplatok nevracia.

Ubytovanie: ​Ubytovanie na 2 noci je zabezpečené v areáli kaštieľa v Ivanke pri Dunaji prevažne v 2-posteľových izbách so sociálnym zariadením a kúpeľňou. V cene sú uteráky a posteľné prádlo, k dispozícii je kuchynka s rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnou a pripojenie na wifi.

Strava: Plná penzia (2x raňajky, 2x obed, 2x večera, občerstvenie, káva/čaj) - výber zo spoločného menu je zabezpečený externým dodávateľom (dovoz stravy). Špeciálne požiadavky na stravu, prosíme uviesť v online prihláške.

Bližšie informácie k programu tréningu a údaje k platbe obdržíte po vyplnení online prihlášky na tréning.


Po uhradení poplatku za tréning je prihláška záväzná a miesto zarezervované.

Stále váhate, máte otázky? Ozvite sa nám na dobryden@akademiavelkychdiel.sk

alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 822 984.

bottom of page