top of page
DSC_7442 (1).jpg

11. - 13. apríl 2024

Oščadnica, Rodinka Resort

s ubytovaním a plnou penziou
cena: 220 eur

ukončenie prihlasovania: 2. apríl 2024

Počet miest na tréningu je obmedzený.

Cieľ a obsah tréningu: Obsahom tréningu je predstavenie a vyskúšanie si výučby na základe princípov Akadémie veľkých diel prostredníctvom umeleckého diela (literatúry, maľby, hudby, filmu), tzv. metóda “z vnútra von” s cieľom rozvíjať diskusiu, zlepšovať čitateľskú gramotnosť, sústredenosť, kritické myslenie, charakter a angažovanosť študenta. Rozsah tréningu je 14 hodín v kombinácii s individuálnou prípravou v rozsahu 5 hodín.

Program: Zažijete 7 interaktívnych seminárov rôznych žánrov o dielach zo syláb Akadémie a vyskúšate si prácu s metodikami. Spoznáte a osvojíte si metodické postupy, ktoré spájajú charakterové a klasické vzdelávanie vo forme príbehov, inšpirované a konzultované s odborníkmi a odbornými inštitúciami zo Slovenska, Anglicka a Spojených štátov. Spoznáte náš tím, ktorý vám detailne predstaví Akadémiu veľkých diel, jej náplň, organizáciu a metodické postupy formou prezentácií a osobných rozhovorov. Stretnete ďalších výnimočných učiteľov z celého Slovenska, ktorí prichádzajú s podobnou motiváciou. 

ZAČIATOK PROGRAMU: 11. apríl od 14:00 hod.
KONIEC PROGRAMU: 13. apríl do 14:00 hod.

Tréningový program s pobytom začína vo štvrtok 11. apríla 2024 o 14:00 hod registráciou a ubytovaním v Rodinka Resorte a pokračuje programom až do soboty 13. apríla 2024 a ukončíme ho spoločným obedom o 13:00 hod. Podrobnejší časový harmonogram Vám zašleme mailom včas pred začatím tréningu.

Cena​Cena tréningu pre jednu osobu je 100 eur a zahŕňa metodické a vzdelávacie materiály, výučbový program tréningu, mentoring a spätnú väzbu na vedenie seminárov, technické, organizačné a administratívne zabezpečenie, certifikát a potvrdenie o účasti na tréningu.

Ubytovanie a stravovanie počas tréningu je zabezpečené v Rodinka Resort a v Kysuckej Kolibe v hodnote 120 eur za celý pobyt na 2 noci s plnou penziou pre jednu osobu. Na tento pobyt je možné uplatniť si rekreačný poukaz, prípadne si ho nechať preplatiť Vaším zamestnávateľom.

Celková suma tréningu s ubytovaním a stravovaním je spolu 220 eur. 

Poznámka: Na tento tréning sme požiadali o grant, ak ho dostaneme, pokryjeme z neho poplatok za ubytovanie a stravu pre všetkých účastníkov tréningu (túto informáciu budeme mať pravdepodobne na konci januára 2024).

Ak by Vám k účasti na tréningu bránili financie, avšak máte veľký záujem sa tréningu zúčastniť, napíšte nám na dobryden@akademiavelkychdiel, skúsime spoločne nájsť možné riešenie.

ubytovanieoscadnicachatamichaelarodinkaresort34-1024x678.jpg
rodinkaresortubytovanievoscadnici15-1-1024x574.jpg

Strava: Plná penzia (2x raňajky, 2x obed, 2x večera, občerstvenie, káva/čaj). 

Podmienky účasti: Vyplniť online prihlášku a uhradiť poplatok za tréning najneskôr do 2. apríla 2024.
Pre získanie certifikátu za tréning je potrebná účasť na celom tréningu, vyžaduje sa aj individuálna príprava na tréning v rozsahu cca 5 hodín, aktívne počúvanie a zapájanie sa do programu tréningu. 

Podmienky úhrady: Po spracovaní prihlášky Vám bude zaslaný mail s údajmi k platbe bankovým prevodom, ktorú je potrebné uskutočniť najneskôr do 2. apríla 2024.

V prípade, ak bude poplatok za Vás uhrádzať Váš zamestnávateľ/firma/škola (preplatenie školenia), nahláste nám, prosím, ich fakturačné údaje v prihlasovacom formulári.

Storno podmienky: ​V prípade, že sa tréningu nebudete môcť zúčastniť, dajte nám čím skôr vedieť na dobryden@akademiavelkychdiel.sk.

V prípade odhlásenia sa z tréningu po 3. apríli 2024 (vrátane) a neskôr sa poplatok za tréning nevracia, odporúčame nájsť si za seba náhradníka/kolegu.

Bližšie informácie k programu tréningu a údaje k platbe obdržíte po vyplnení online prihlášky na tréning.


Po uhradení poplatku za tréning je prihláška záväzná a miesto zarezervované.

Prečo sa zúčastniť? 

  • Pretože veríme, že príbeh inšpiruje, diskusia formuje, učiteľ sprevádza.​

  • Pretože môžete spoznať a začať využívať charakterové vzdelávanie v praxi. 

  • Pretože po absolvovaní metodického tréningu si budete môcť otvoriť a viesť Klub Akadémie na svojej škole, či už pre študentov alebo kolegov. 

  • Pretože načerpáte nové poznatky, rozšírite si obzory, spoznáte nádherné veľké diela a zažijete hlboké a motivujúce rozhovory.

  • Pretože na tréningu budete mať priestor slobodne vyjadriť Vaše myšlienky, úvahy, otázky a názory k dielam.

  • Pretože budete mať možnosť a čas na vlastnú osobnú ako i na spoločné reflexie, poskytneme Vám spätnú väzbu na Vami vedený seminár formou mentoringu.

Stále váhate, máte otázky? Ozvite sa nám na dobryden@akademiavelkychdiel.sk

alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 822 984.

bottom of page